Logo Rehamax Monika Korfanty

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku edukacyjnego w dziedzinie fizjoterapii proponujemy Państwu uczestnictwo w specjalistycznych kursach, szkoleniach i warsztatach. Nasza oferta adresowana jest do fizjoterapeutów, ale również lekarzy, pedagogów, psychologów i masażystów.

Gwarancją jakości prowadzonych kursów są najwyższej klasy polscy i zagraniczni instruktorzy międzynarodowi. Nasi Wykładowcy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy w profesjonalny i przystępny sposób przekażą swoją wiedzę i praktyczne umiejętności. Certyfikaty wystawiane po ukończeniu szkoleń sygnowane są przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii oraz międzynarodowe stowarzyszenia IPNFA (International PNF Association), IBITA (International Bobath Instructors Training Association) , EBTA (European Bobath Tutors Association), które upoważniają do pracy i kontynuacji nauki w zakresie danej metody w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Tematykę naszych szkoleń dobieramy w oparciu o najnowsze trendy światowej fizjoterapii.

Z biegiem czasu będziemy poszerzać naszą ofertę szkoleniową o dodatkowe kursy przydatne pragnącemu podnosić swoje kwalifikacje Fizjoterapeucie.

Aktualnie w naszej ofercie znajdują się następujące kursy:

 • PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation) podstawowy i PNF rozwijający - Instruktorzy IPNFA
 • NDT Bobath dla dzieci – Instruktorzy EBTA
 • IBITA Bobath dla dorosłych – Instruktorzy IBITA
 • Diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa metodą McKenziego – Instruktorzy Instytutu McKenziego
 • Integracja Sensoryczna - instruktor metody integracji sensorycznej
 • Masaż funkcyjny, poprzeczny i inne techniki masażu wykorzystywane w fizjoterapii.

Kursy należące do systemu szkolenia IPNFA kończą się międzynarodowym certyfikatem oznaczonym sygnaturą IPNFA wraz z akredytacją przez PTF (Polskie Towarzystwo Fizjoterapii). Zgodnie z regulaminem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii sygnatura PTF, przyznawana jest wyłącznie dyplomowanym fizjoterapeutom.

SYSTEM SZKOLENIA IPNFA :

 1. Kurs PNF podstawowy (1+2) (Basic) obejmuje 100 godzin lekcyjnych podzielonych na dwie części. Ukończenie kursu podstawowego umożliwia dalszą edukację w koncepcji PNF.
 2. Kurs PNF rozwijający (Advanced) (3A) - 50 godzin lekcyjnych, po półrocznej przerwie mającej na celu nabycia doświadczeń w pracy z pacjentem.
 3. Kurs PNF rozwijający (3B) - 50 godzin lekcyjnych, po kolejnej półrocznej przerwie jest to jedna z możliwości dalszej edukacji.
 4. Kurs PNF kliniczny 4 - PNF w Ortopedii, PNF w Neurologii. Zależnie od zainteresowań jest możliwość uczestnictwa po kursie 3 A w jednym z kursów klinicznych.
 5. Kurs PNF egzaminacyjny 5 (IPNFA certified) - po ukończeniu kursu podstawowego, kursu 3 A, kursu 3 B lub kursu klinicznego 4 można złożyć podanie w komitecie edukacyjnym IPNFA o dopuszczenie do kursu egzaminacyjnego.

Z biegiem czasu będziemy poszerzać naszą ofertę szkoleniową o dodatkowe kursy przydatne pragnącemu podnosić swoje kwalifikacje Fizjoterapeucie.

Organzujemy również firmowe wyjazdy szkoleniowo-intergarcyjne. Zapewniamy obiekty posiadające nowoczesne zaplecza konferencyjne pozwalające na zorganizowanie wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, imprez firmowych, spotkań biznesowych oraz udanych wyjazdów integracyjnych. Jako uzupełnienie programu szkoleniowego w ramach intergarcji uczestników, proponujemy między innymi: biesiady i ogniska z kapelą regionalną, wieczorki tematyczne, skutey, quady, zawody narciarskie, wspinaczki, wycieczki autokarowe po Beskidzie Sądeckim i do pobliskiej Słowacji. Do każdego zapytania z Państwa strony podchodzimy elastycznie jesteśmy otwarci na Państwa indywidualne potrzeby.

Rehamax logo
EBTA European    Rehalab Adacemy    McKenzie    Polskie Towarzystwo Fizjoterapii    International PNF Asso    Habys. Stoły do masażu, sprzęt.