Rehamax

Zachęcamy do zapisania się na nasze szkolenia osoby, które chcą poszerzać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności w zakresie fizjoterapii. Organizujemy kursy dla fizjoterapeutów, lekarzy oraz studentów fizjoterapii. Wszystkie zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów odbywają się w Krakowie. Ich celem jest nabycie przez kursantów teoretycznych i praktycznych umiejętności fizjoterapeutycznych.

Profesjonalne szkolenia z zakresu fizjoterapii w Krakowie

Oferujemy możliwość zapisania się na kursy, dzięki którym fizjoterapeuci, lekarze oraz studenci fizjoterapii mogą dalej rozwijać swoje kompetencje w zakresie fizjoterapii. Organizowane przez nas szkolenia w Krakowie to:

  • Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu skokowego i stopy,
  • Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu biodrowego.

Kursanci nabędą umiejętności w zakresie diagnostyki, a także przeprowadzania fizjoterapii zachowawczej i pooperacyjnej. Co więcej, zostaną przygotowani do pracy z pacjentem ortopedycznym w szpitalu, przychodni, gabinecie specjalistycznym, a także w klubie sportowym.

Kursy dla fizjoterapeutów, lekarzy oraz studentów fizjoterapii

Program zajęć oparty jest na wynikach badań klinicznych publikowanych w czasopismach naukowych. Fizjoterapeuci, lekarze oraz studenci fizjoterapii po ukończeniu kursu zdobędą wiedzę z zakresu uszkodzeń stawu skokowego, biodrowego i stopy. Zapoznają się również z technikami pozwalającymi przywrócić sprawność swoich pacjentów. Oprócz certyfikatów w języku polskim i angielskim absolwenci szkoleń otrzymają także profesjonalnie opracowany skrypt i prawo do uczestniczenia w zajęciach teoretycznych oraz praktycznych.

Szkolenia fizjoterapeutyczne

Od ponad 10 lat organizujemy kursy dla fizjoterapeutów, lekarzy oraz studentów fizjoterapii. Posiadamy certyfikat jakości MSUES oraz wpis do rejestru Instytucji Szkoleniowych, co umożliwia naszym kursantom aplikowanie o dofinansowanie do szkoleń ze środków publicznych, takich jak Krajowy Fundusz Szkoleniowy czy Baza Usług Rozwojowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem zajęć oraz zapisania się na nasze kursy z zakresu fizjoterapii.