Rehamax

W 2011 roku wychodząc naprzeciw potrzebom rynku edukacyjnego w dziedzinie fizjoterapii postanowiliśmy stworzyć firmę szkoleniową, która w zamierzeniu miała opierać swoją działalność głównie na kursach specjalistycznych. Zanim jednak zdecydowaliśmy się założyć własną firmę przez długi czas łączyliśmy pasję i zamiłowanie fizjoterapią z pracą zawodową w tej dziedzinie. 

Oferta firmy skierowana jest do lekarzy, fizjoterapeutów oraz masażystów, którzy chcą się rozwijać i pogłębiać wiedzę z danej dziedziny. Dzięki współpracy z instruktorami zarówno z Polski jak i zagranicy kursanci mają możliwość zdobycia wiedzy oraz uprawnień do pracy nowoczesnymi metodami fizjoterapeutycznymi powszechnie stosowanymi na świecie. 

Kursy dla fizjoterapeutów zakończone są uzyskaniem certyfikatu. Kursy takie jak PNF czy IBITA BOBATH dla dorosłych są akredytowane i certyfikowane przez międzynarodowe stowarzyszenia IPNFA (International PNF Association), IBITA (International Bobath Instructors Training Association). Certyfikaty te upoważniają do pracy i kontynuacji nauki w zakresie danej metody zarówno Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Ofertę szkoleniową ciągle poszerzamy o dodatkowe kursy przydatne chcącemu podnosić swoje kwalifikacje Fizjoterapeucie oraz umożliwiając wszystkim zainteresowanym uczestnictwo w kursach na najwyższym poziomie!

E-MAIL : BIURO@REHAMAX.COM.PL
TEL. +48 512 220 494


O nas - 1