Rehamax

Fizjoterapeutom, którzy chcą dalej rozwijać kompetencje w swoim zawodzie, oferujemy możliwość zapisania się na profesjonalne szkolenia medyczne. Kursy dla fizjoterapeutów odbywają się w Białymstoku i są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Organizowane przez nas zajęcia pozwolą poznać kursantom nie tylko stronę teoretyczną, ale również praktyczną z danego zakresu fizjoterapii. Ukończenie szkolenia jest jednoznaczne z otrzymaniem certyfikatu, który potwierdza nabyte umiejętności absolwenta. Zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Kurs PNF dla fizjoterapeutów

Osoby, które posiadają dyplom fizjoterapeuty lub lekarza, mogą zapisać się na nasze szkolenie w Białymstoku. PNF - kurs podstawowy skierowany jest do rehabilitantów, chcących poszerzyć swoje kwalifikacje. Kurs składa się z dwóch części. W pierwszej kursanci zapoznają się z głównymi zasadami PNF. Ponadto uczą się m.in. technik i wzorców ruchowych oraz pracy na materacu. Z kolei druga część programu szkolenia przewiduje pracę z pacjentem pod nadzorem instruktora oraz analizę biomechaniki ruchu i chodu. 

Dlaczego warto zapisać się na kurs PNF?

Szkolenie ma przede wszystkim przygotować fizjoterapeutę do prowadzenia terapii zgodnie z koncepcją PNF. Uczestnicy kursu zdobędą wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie tej metody rehabilitacji. Poznają również wzorce oraz techniki zarówno w koncepcji PNF, jak i neurofizjologii, nauczania motorycznego czy kontroli posturalnej. Co więcej, absolwenci szkolenia dowiedzą się, jak prawidłowo badać oraz uzupełniać kartę pacjenta. 

Szkolenia rehabilitacyjne

Kursy dla fizjoterapeutów organizujemy już od ponad 10 lat. W tym czasie nie tylko uzyskaliśmy wpis do rejestru Instytucji Szkoleniowych, ale także zdobyliśmy certyfikat jakości MSUES. Dzięki temu nasi kursanci mogą ubiegać się o dofinansowanie do szkoleń z takich środków publicznych, jak Krajowy Fundusz Szkoleniowy czy Baza Usług Rozwojowych. Nasi absolwenci mają możliwość uzyskania certyfikatów międzynarodowych w trakcie kursów akredytowanych przez m.in. organizacje IPNFA, IBITA, EBTA.

Aby dowiedzieć się więcej na temat szkoleń, zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą ofertą.