Rehamax

Zainteresowanych dalszym kształceniem się w zakresie medycyny zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej. Organizujemy kursy dla fizjoterapeutów, lekarzy, osteopatów oraz masażystów. Proponowane przez nas szkolenia medyczne odbywają się w Krynicy-Zdrój. Zajęcia prowadzą doświadczeni i kompetentni instruktorzy, dzięki którym kursanci zdobędą zarówno teoretyczne, jak i praktyczne umiejętności z danej profesji. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający nabytą wiedzę oraz kompetencje.

Kursy dla fizjoterapeutów i lekarzy

Proponowane przez nas szkolenia dla fizjoterapeutów zapewnią nie tylko rozwój, ale i poszerzenie kwalifikacji w danej dziedzinie medycyny. Z kolei dzięki wykwalifikowanym i kompetentnym instruktorom, mogą Państwo wymieniać się z nimi doświadczeniem i aktualizować swoją wiedzę. W Krynicy-Zdrój oferujemy takie, kursy jak:

  • Terapia wisceralna,
  • IBITA Bobath dla dorosłych,
  • PNF – kurs podstawowy.

Celem każdego szkolenia jest nabycie umiejętności teoretycznych i praktycznych, umożliwiających pracę w danej profesji. Kursanci nauczą się nowych metod i technik, dzięki którym będą mogli pomóc swoim przyszłym pacjentom. Warunkiem zapisania się na oferowane przez nas kursy jest posiadanie dyplomu fizjoterapeuty lub prawa wykonywania zawodu lekarza. Wszystkie nasze szkolenia są w języku polskim, z wyjątkiem IBITA Bobath dla dorosłych, który prowadzony jest w języku angielskim i tłumaczony na polski.

Profesjonalne kursy medyczne

Kursy dla fizjoterapeutów organizujemy już od ponad 10 lat. Posiadamy certyfikat jakości MSUES, a także uzyskaliśmy wpis do rejestru Instytucji Szkoleniowych, co daje naszym kursantom możliwość ubiegania się o dofinansowanie do szkoleń ze środków publicznych m.in. Bazy Usług Rozwojowych czy Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Głównie oferujemy szkolenia metodowe, umożliwiające uzyskanie certyfikatu międzynarodowego, dzięki czemu terapia naszych absolwentów pracujących w placówkach, które realizują kontrakt z NFZ, może być opłacana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Zapraszamy do zapoznania się z programem oferowanych przez nas szkoleń i zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.