Rehamax

Oferujemy możliwość zapisania się na profesjonalne szkolenia medyczne w Pruszkowie. Przeznaczone są dla fizjoterapeutów, lekarzy, logopedów, psychologów, terapeutów zajęciowych oraz pedagogów specjalnych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Uczestnicy szkoleń zdobędą zarówno praktyczne, jak i teoretyczne umiejętności, które zostaną potwierdzone otrzymanym po zakończeniu kursu certyfikatem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową. 

Kursy medyczne w Pruszkowie

Oferowane przez nas szkolenia dla fizjoterapeutów czy pedagogów pozwolą poznać nowe metody i działania w wybranych przez Państwa zawodach. Ponadto zapewniają możliwość rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji w danej dziedzinie medycyny. Kursy w Pruszkowie, na które mogą się Państwo zapisać, to: 

  • IS – Integracja sensoryczna, 

  •  IBITA Bobath dla dorosłych, 

  •  Manipulacje krótkodźwigniowe HVLA, 

  •  Kurs Dziecko z trudnościami edukacyjnymi. Wsparcie w kontekście terapii SI. 

Kurs integracji sensorycznej w Pruszkowie

Szczególnej uwadze polecamy szkolenie, po którym zdobędą Państwo kwalifikacje uprawniające do prowadzenia diagnozy oraz terapii sensorycznej. Kurs przeznaczony jest dla fizjoterapeutów, pedagogów specjalnych, logopedów, psychologów, terapeutów zajęciowych, a także dla oligofrenopedagogów. Część zajęć prowadzona jest zdalnie, a część - stacjonarnie. Po ukończeniu szkolenia oraz zdaniu egzaminu końcowego kursanci otrzymają certyfikaty terapeuty SI. 

Profesjonalne szkolenia dla fizjoterapeutów i nie tylko

Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat organizuje profesjonalne kursy medyczne. Posiadamy certyfikat jakości MSUES, a także uzyskaliśmy wpis do rejestru Instytucji Szkoleniowych, co umożliwia kursantom ubieganie się o dofinansowanie do szkoleń ze środków publicznych takich, jak Baza Usług Rozwojowych czy Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Wielu naszych absolwentów szkoleń Bobath lub Integracji sensorycznej rozwinęło kariery i założyło swoje własne placówki medyczne. 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z programem naszych szkoleń. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.